ARADIGIN EMEK SERVER FRE SİLK HADE
?

Server Bilgileri

Server Adı
:

ARADIGIN EMEK SERVER FRE SİLK HADE

Zorluk
:
Orta
Durum
:
Sunucu Açık
Puan
:
0 Oy

Server Tanıtımı

   

Server Özellikleri
Exp Rate: 10x
Drop Rate: 10x
Sox Drop Rate: 5x
Gold Drop Rate : 2x
Level Cap : 110
Skill Cap : Ch:330 Eu:220
Bot:Serbest
Acedemy Sistem:Aktif
Oyun Sistemi:
Csro Online 110 Cap yarı emek serverdir. item satışı olmamakla birlikte free silktir.
Oyun içerisinde Gold Coin-Silver Coin-İron Coin-Arena Coin ve Csro Silk Mevcuttur. Bunlarla npclerimizden alışveriş yapabileceksiniz. İtem Shop Npc'mizde 10dg +5 FB Sos itemler, 11Dg Normal +5 FB itemeler ve 11dg Pro ve Acc B Grade İtem Mevcuttur. Special Shop Npc'mizde En Yeni Avatarlar ve özel itemler mevcuttur. Alchemy Shop NPC'mizde 11Dg Stat ve özellik taşları, elixir ve socket taşları mevcuttur. Npclerimiz Resimleri aşağıda mevcuttur.
Gold Coin: Jangan Map'ında spawn olan special Selket ve Donwhang Map'ında spawn olan Special Neithten elde edebileceksiniz. selket ve neith 90dk-180dk zaman aralığında ve her biri için ayrı ayrı belirlenmiş olan 6 noktadan birine düşmektedir. Bu noktalar aşağıda gördüğünüz gibi oyundaki mape editlenmiştir.
Silver Coin: Alexandria'da bulunan 106-110 level aralığındaki canavarlardan elde edilmektedir. drog ratesi 110 level canavara en çok, 106 level canavara en az olacak şekilde ayarlanmıştır.
İron Coin: Janganda Bulunan Special Mall Shop Npcsinde tanesi 1B fiyata Satılmaktadır.
Arena Coin: Holy Water Temple'nin 1. ve 2. katındaki unique lerden çıkmaktadır. 1. kattaki uniqulerden 1-3 arası coin düşmekte fakat 2. kattan ise 10-15 arası coin düşmekte. 1 kata baronet/general olan herkes exp ve itemli parti kurup girebilir fakat 2.kata girebilmek için Baron/Senior General Görevini bitirmiş olması gerek buda biraz zaman alan bir görev olduğu için ve 2.kat uniqueleri daha zor olduğu için Arena Coin düşüşü ikici katta daha fazladır. Yöneticiler Olarak sizlere ikinci katı öneririz
Csro Silk: Bir çeşit coin gibidir. Csro-110Cap silk sadece normal uniqulerden (TG-Cerb-İvy-Uri-İsu-Lord-Ds) düşmektedir. rateleri aşağıdaki gibidir.
TG-Cerb-İvy => %40 olasılık ile 1 Adet 
Uri => %50 olasılık ile 1 Adet 
İsu => %65 olasılık ile 2 Adet 
Lord => %85 olasılık ile 3 Adet 
DS => %100 olasılık ile 4 Adet

https://www.facebook.com/CsroEmekServer

YorumlarEditsiz Serverler.Com Server Tanıtım Platformunuz

GOOGLE SİTEMAP


2014 yılının başlarında metin2 server tanıtım piyasasına girerek kendi kelimelerimizde hızla yükselmeyi başaran bir site olduğumuzu öncelikle sizlere belirtmek isterim.Bu siteyi açarken tek bir hedefimiz vardı en iyi yerlere gelerek sizlerin serverleriniz en iyi yerlerde tanıtmak bütün kelimelerde en iyi olamasakta kendi kelimelerimizde gerçekten büyük bir ilerleme kaydettik kendi kelimelerimizden örnek vermek istersek; editsiz serverler,editsiz pvp serverler,editsiz metin2 serverler gibi site ismimizle alakalı olan kelimelerde gerçekten iyi yerlere gelmeye başladık bir sonraki hedefimiz ise daha iyi yerlere gelerek siz değerli pvp serverlersahiplerine daha iyi hizmet verebilmektir.
Isparta Haber | Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Editsiz Pvp Serverler | Editsiz Metin2 Serverler | Emek Serverler | Wslik Serverler | Isparta Kiralık Apart | Isparta Apart | Isparta Ses Haber |