www.splendidmt2.com ~ TR TİPİ SERVER AÇILDI !
?

Metin2 Nedir? Metin2 PvP Serverler Nasıl Hızlandı?

Metin2 oyunu Güney Koreliler tarafından yapılmış, online 3d bir oyundur. Kısa süre de Türkiye'nin en çok oynanan oyunları arasına girmti. Kodlaması masaüstü programlar için olan C++'dır. Metin2 de ki krallıkların kendilerine göre belli başlı özellikleri ve alanları mevcuttur.

Güney, doğu ve batı olarak ayrılmış olan 3 alanın kendilerine has olan özelliklerini devreye soktuğumuzda ise her birinden farklı bir tat alacağınız da kesin. Başlangıçta bu krallıkları da oluştururken kimi zaman sizler için de zoraki bir alan mevcut olabilecek.

Örneğin güney krallığına geçtiniz. Bu krallıkta ki en büyük iş ise ticarettir. Yani ticaret yaparak geçimini sağlayan itemler ve karakterler mevcut olacağından ötürü sizlerin de bu tip aktivitelere dahil olması gerekiyor. Metin2 PVP serverler bu krallık üzerinde de yaygın bir etki bırakıyor.

Bir diğer krallık ise doğu krallığı! Onların da en büyük özelliği ise teokratik. Bu da pek çok zaman kişiler ve sunucu sahipleri tarafından tercih edilen bir krallık türü. İnsanların doğu kısmına doğru kayması ise saldırıları alırken daha çabuk başlarından gönderebilmeleri ile alakalı bir durumdur. Bu nedenle de Metin2 PvP serverlar için uygun bir alan türüdür.

En son krallık türü de jinno krallığı. Bu da haritanın en uç noktasında yer alır. En büyük özellikleri ise agresif ve savaşçı olmalarıdır. Bireysel güç bazında da çoğu güçlü karakteri içinde barındırır. Hatta en çok tercih edilen krallık türü olarak da bilinir. Diğer krallıklar bireysel silahları devreye sokamadıklarından dolayı bu krallık içersinde ki alanlardan bayağı bir korkar. Oyunumuzun pvp serverlar için de bu kadar çok tercih edilmesi de bu yüzden.

Yazan: osman1455      Okunma: 79654      Tarih: 13.09.2014      Etiketler: Metin2 Nedir? , Metin2 PvP Serverler Nasıl Hızlandı? ,


Editsiz Serverler.Com Server Tanıtım Platformunuz

GOOGLE SİTEMAP


2014 yılının başlarında metin2 server tanıtım piyasasına girerek kendi kelimelerimizde hızla yükselmeyi başaran bir site olduğumuzu öncelikle sizlere belirtmek isterim.Bu siteyi açarken tek bir hedefimiz vardı en iyi yerlere gelerek sizlerin serverleriniz en iyi yerlerde tanıtmak bütün kelimelerde en iyi olamasakta kendi kelimelerimizde gerçekten büyük bir ilerleme kaydettik kendi kelimelerimizden örnek vermek istersek; editsiz serverler,editsiz pvp serverler,editsiz metin2 serverler gibi site ismimizle alakalı olan kelimelerde gerçekten iyi yerlere gelmeye başladık bir sonraki hedefimiz ise daha iyi yerlere gelerek siz değerli pvp serverlersahiplerine daha iyi hizmet verebilmektir.
Isparta Haber | Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Editsiz Pvp Serverler | Editsiz Metin2 Serverler | Emek Serverler | Wslik Serverler | Isparta Kiralık Apart | Isparta Apart | Isparta Ses Haber |