ÖZLEDİĞİN FULL EMEK SERVER AÇILDI GELLL
?

Metin2 Pet Sistemi

Tüm online MMORPG tarzı oyunlarda olduğu gibi Metin2 oyununda da pet sistemi vardır. Pet sistemi kısaca evcil hayvan yetiştirme sistemidir. Yani yanınıza bir dost alırsınız ve o dostla maceranıza devam edersiniz. İlk olarak Amerika serverında olan ve Türkiye’ye biraz daha sonra gelen bu sistem, Türkiye’ye geldikten sonra mt2 pvp serverler içinde kullanılmaya başlamıştır.

Pet sisteminin sizlere faydası sadece bir dost edinmek değildir. Petleriniz size değişik özellikler ve güçler verebilir. Bu sayede karşılaştığınız kişilere karşı çok daha rahat bir şekilde savaşabilirsiniz. Özellikle level atlamak için petlere sahip olmak çok iyi olacaktır.

Pet sistemini kendi pvp serverınıza getirmek istiyorsanız, belli başlı konularda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Özellikle Quest ve SQL yapımının nasıl olacağını öğrenmeniz gerekir. Bunları iyi bir şekilde bilirseniz sahip olduğunuz mt2 pvp serverına bu eklentiyi yükleyebilir ve oyuncularınıza çok daha keyifli bir oyun sunabilirsiniz. Bunun için Amerika serverlarını iyi bir şekilde incelemenin faydası vardır. Orada aradığınız bilgiler yer almaktadır.

Genel olarak bu konuda bilmeniz gereken bir diğer konu ise yetiştireceğiniz petleri sizin yapılandıracağınızdır. Yani petlerin özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Örneğin petinizi tank olarak ayarlayarak yaratıkların size vurmasını engelleyebilirsiniz. Özellikle destek özelliğine sahip olan karakterlerin petlerini böyle kullanması gerekmektedir. Kısacası pet sistemi sayesinde oyun çok daha keyifli hale gelir ve çok daha fazla eğlenirsiniz.

Yazan: osman1455      Okunma: 79563      Tarih: 19.09.2014      Etiketler: Metin2 Pet Sistemi , metin2 petlerin özellikleri , metin2 pet ,


Editsiz Serverler.Com Server Tanıtım Platformunuz

GOOGLE SİTEMAP


2014 yılının başlarında metin2 server tanıtım piyasasına girerek kendi kelimelerimizde hızla yükselmeyi başaran bir site olduğumuzu öncelikle sizlere belirtmek isterim.Bu siteyi açarken tek bir hedefimiz vardı en iyi yerlere gelerek sizlerin serverleriniz en iyi yerlerde tanıtmak bütün kelimelerde en iyi olamasakta kendi kelimelerimizde gerçekten büyük bir ilerleme kaydettik kendi kelimelerimizden örnek vermek istersek; editsiz serverler,editsiz pvp serverler,editsiz metin2 serverler gibi site ismimizle alakalı olan kelimelerde gerçekten iyi yerlere gelmeye başladık bir sonraki hedefimiz ise daha iyi yerlere gelerek siz değerli pvp serverlersahiplerine daha iyi hizmet verebilmektir.
Isparta Haber | Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Editsiz Pvp Serverler | Editsiz Metin2 Serverler | Emek Serverler | Wslik Serverler | Isparta Kiralık Apart | Isparta Apart | Isparta Ses Haber |