Isparta Haber  Mipper MT2 - ORTA EMEK SERVER
?

Server Bilgileri

Server Adı
:

Mipper MT2 - ORTA EMEK SERVER

Zorluk
:
Orta
Durum
:
Sunucu Açık
Puan
:
0 Oy
pvp serverler

Server Tanıtımı

   

03.06.2017 02:30'da açılan serverimizde şuan sadece GM ler aktiftir.

Serverden kısaca bahsetmek gerekirse;

Skiller M başlar

Kasılma orta zorluk

+ basma orta zorluk

+ basmalar ve inciler npc'lerde mevcut

Başka hiçbir serverda görmediğiniz eventlarla karşınıza çıkacağız

Ilgili ve olgun GM kadrosu

7/24 ulaşabileceğiniz teknik destek ekibimiz

Samimi olarak söylemek gerekirse biz işten arta kalan zamanda her türlü pvpde oyun oynayıp en son görmek istediğimiz serveri yaratmaya çalışan 4 arkadaşız. Amacımız güzel bir serverda siz oyunculara ev sahipliği sunmak. GM ler ilgisiz veya sımarık çocuklar değil, hepsi yaşını almış bilgili ve ilgili insanlardır, Canınız sıkıldığında bile muhabbete bekleriz :).

YorumlarEditsiz Serverler.Com Server Tanıtım Platformunuz

GOOGLE SİTEMAP


2014 yılının başlarında metin2 server tanıtım piyasasına girerek kendi kelimelerimizde hızla yükselmeyi başaran bir site olduğumuzu öncelikle sizlere belirtmek isterim.Bu siteyi açarken tek bir hedefimiz vardı en iyi yerlere gelerek sizlerin serverleriniz en iyi yerlerde tanıtmak bütün kelimelerde en iyi olamasakta kendi kelimelerimizde gerçekten büyük bir ilerleme kaydettik kendi kelimelerimizden örnek vermek istersek; editsiz serverler,editsiz pvp serverler,editsiz metin2 serverler gibi site ismimizle alakalı olan kelimelerde gerçekten iyi yerlere gelmeye başladık bir sonraki hedefimiz ise daha iyi yerlere gelerek siz değerli pvp serverlersahiplerine daha iyi hizmet verebilmektir.
| Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Editsiz Pvp Serverler | Editsiz Metin2 Serverler | Emek Serverler | Wslik Serverler |